0 comments

SONDAJ Ce crezi despre o posibilă candidatură a lui Teodorovici la prezidențiale?

by on 20 martie 2019
 

http://www.hotnews.ro/




Sondaj Teorodovici la prezidentiale

Foto: Hotnews

http://www.hotnews.ro/

​Ministrul de Finanțe Eugen Teodorovici a afirmat la TVR, marți seară, ca ar intenționa să candideze la președinție, funcție pe care speră să o câștige. Când anume? “Cândva (…) este o surpriză”.

  • Sondaj HotNews.ro: Ce crezi despre o posibilă candidatură a lui Teodorovici la prezidențiale?


Citeste mai multe despre   

•

•


Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook.



1250 vizualizari

  • Tara asta

    (Miercuri, 20 martie 2019, 11:24)

    Alovi [utilizator]

    …chiar nu are nicio sansa?

  • Candidatul ideal

    (Miercuri, 20 martie 2019, 11:24)

    fdaniel [utilizator]

    Conform standardelor actuale e catindatul perfect:

    – e complet idiot

    – e mitocan

    – e membru PSD

    “mesele îl iubește” fără doar și poate.

    • corect

      (Miercuri, 20 martie 2019, 11:59)

      gogpintenog [utilizator] i-a raspuns lui

      fdaniel

      e candidatul ideal

  • Nu putem sa decadem

    (Miercuri, 20 martie 2019, 11:30)

    Frank777 [utilizator]

    in asa hat incat Teodorovici-Sorici grosi sa fie candidat.

    Poate PSD in degradarea morala in care se gaseste si gasca de hoti care conduc partidul sa se gandeasca din disperare la acest personaj imbecil.Il voteaza secretarele de la MFinante.

    • DJ Theo “ieste”

      (Miercuri, 20 martie 2019, 12:08)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui

      Frank777

      De la “mishcarea trefla neagra” probabil Chiparosul s a gandit ca ar fi democratic dupa Un Sas ar merge Un Gypsan

  • no vote

    (Miercuri, 20 martie 2019, 11:32)

    Nonverba [utilizator]

    nici macar nu ai ce vota, e un papagal care citeste si legifereaza ca Viorica de pe biletel si care o sa dispara din peisaj imediat ce n-o sa mai aiba partidul nevoie de el.

  • optiunea 5

    (Miercuri, 20 martie 2019, 11:46)

    Pacala se intoarce [utilizator]

    Optiunea 5 unde e?

    [x] Hai sa fim seriosi!

  • Raspunsuri

    (Miercuri, 20 martie 2019, 11:48)

    Soljenitin [utilizator]

    Ati uitat varianta a cincea de raspuns: “Hahahahahahahahhahahahahahahaha!”

  • Nici macar despre o…..

    (Miercuri, 20 martie 2019, 11:53)

    gigiN [utilizator]

    …candidature a lui ca sef de buda nu as fi avut o parere buna !!!

  • PSD-ul

    (Miercuri, 20 martie 2019, 11:53)

    vasile-roaita [utilizator]

    Nu are candidat pentru presedentie. Toti sint mascarici.

  • ati uitat o optiune de raspuns

    (Miercuri, 20 martie 2019, 11:59)

    danco [utilizator]

    e un bufon, nu merita luat in seama

  • Superba idee! Felicitari!

    (Miercuri, 20 martie 2019, 12:06)

    complet_ret [utilizator]

    Dl. Teodorovice a dovedit pe deplin, cu celebrul “Mai chiparosule!” ca este un om din popor, d-al nostru, dintre noi, printre noi, asa cum cere electoratul.

    Totusi, credeam ca functie de Presedinte este rezervata pentru Daddy!

    Cum e asta, sa nu mai fie Irinuca Prima Doamna?!

    Apoi, pedesereul dovedit ca este singurl partid la care PROMOVAREA FEMEII este o realitate, nu doar o vorba goala!

    Normal ar fi sa avem pe Olgutza ca premieritza, si pe Duamna Fierea ca Presedinta!

    Cum pedesereul tot are majoritatea absolut in Parlament, nu poate schimba lega astfel incat sa aiba DOI Presedinti?! Nu incap doi adept

    i Daddy la Cotroceni? Americanii cum au functia de vicepresedinte? Sa se infiinteze si la noi!